Bez potisku

Popisování laserem

Buďte vítáni na stránkách společnosti Potisk laserem Olomouc! Popis laserem, také též někdy nazývaný gravírování laserem, je moderní technologie značení využívající skvělých vlastností laseru. Jestliže potřebujete trvale potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní produkty, předměty, tak jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je výbornou a efektivní metodou.

Naše nabídka

Bez potisku
Potisk reklamních předmětů - marketingové produkty s originálním popisem jsou skvělou formou propagace.
Popis laserem průmyslových předmětů a částí
Laserový potisk kovových ale i plastových průmyslových produktů a částí všeho druhu. Popis laserem je trvalé - tedy permanentní.
Laserové značení kruhových výrobků
Disponujeme i rotační osou, jež umožňuje popisovat kulaté produkty podél jejich obvodu.

Skvělá propagace která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové produkty jsou účinnou variantou propagace. Každého zákazníka potěší, když navíc jako bonus dostanou nějakou drobnost ke své zakázce. Takovou drobností může být propiska, USB disk, klíčenka a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně tkví kouzlo takového dárečku? Pokud například propisku označíte svým logem a obdarovaný ji bude používat, potom vězte, že to je jedna z nejlepších variant reklamy. Každý v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za adresu na té tvé propisce?". A nový potenciální klient je na světě!

Bez potisku

Značení laserem se hodí k potisku reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými předměty mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Náš laser

Bez potisku

Ohlasy našich klientů

"Již několik let využíváme služeb laserového značkování kovových součástí našcih výrobků. Popis laserem je kvalitní a proto jsme si jej velmi oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Popis laserem využívám hlavně pro popis reklamních USB disků. Oceňuji především velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou zhotovuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz