Dárky s potiskem

Značení laserem

Buďte vítáni na stránkách společnosti Laserový popis Olomouc! Laserový popis, také též nazývaný gravírování laserem, je moderní metoda značení využívající skvělých vlastností laseru. Pokud potřebujete trvale potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní produkty, předměty, jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je výbornou a levnou volbou.

Co nabízíme?

Dárky s potiskem
Potisk reklamních produktů - reklamní produkty s vlastním popisem jsou výbornou formou propagace.
Laserový popis průmyslových předmětů a částí strojů
Laserové značení kovových ale i plastových průmyslových výrobků a částí strojů všeho druhu a provedení. Značení laserem je trvalé - tedy permanentní.
Laserový popis kruhových výrobků
Disponujeme i rotační osou, která umožňuje popisovat rotační součásti podél jejich obvodu.

Účinná reklama která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové výrobky jsou skvělou variantou propagace. Každého zákazníka potěší, když navíc jako dárek dostanou nějakou drobnost ke své objednávce. Tou drobností může být USB disk, propiska, přívěšek a nebo hrnek s logem firmy.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně tkví kouzlo takového dárečku? Jestliže například propisku potisknete svým logem a obdarovaný s ní bude psát, potom vězte, že to je jedna z nejlepších metod reklamy. Všichni v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za logo na té propisce?". A nový zákazník je na světě!

Dárky s potiskem

Popisování laserem je vhodný ke značení reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými výrobky mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka našeho zařízení

Dárky s potiskem

Hodnocení našich zákazníků

"Už několik let využíváme služeb laserového popisování kovových součástí našcih výrobků. Značení laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Popis laserem využívám především pro potisky propagačních propisek. Oceňuji především velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou realizuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz