Dárky s vlastním potiskem

Laserový popis

Buďte vítáni na stránkách společnosti Laserový popis Olomouc! Potisk laserem, někdy též nazývaný gravírování laserem, je moderní metoda tisku využívající skvělých vlastností laseru. Pakliže potřebujete permanentně potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní produkty, předměty, jste na správném místě! Reklamní popis laserem je skvělou a levnou metodou.

Nabídka služeb

Dárky s vlastním potiskem
Potisk reklamních produktů - reklamní výrobky s originálním potiskem jsou skvělou formou propagace.
Laserový potisk průmyslových dílů a částí strojů
Laserové značení kovových ale i plastových průmyslových výrobků a částí všeho druhu a provedení. Potisk laserem je trvalé - tedy permanentní.
Laserové značení kulatých výrobků
Disponujeme i rotační osou, která nám umožňuje popisovat kruhové části podél jejich obvodu.

Skvělá propagace která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové výrobky jsou účinnou formou reklamy. Všechny zákazníky potěší, pokud navíc jako bonus obdrží nějakou drobnost ke své zakázce. Tou drobností může být propiska, USB disk, klíčenka a nebo hrnek s logem firmy.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně tkví kouzlo takového dárečku? Jestliže například propisku potisknete svým logem a obdarovaný ji bude používat, pak vězte, že to je jedna z nejúčinnějších metod propagace. Všichni v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za logo na té tvé propisce?". A nový potenciální klient je na světě!

Dárky s vlastním potiskem

Potisk laserem se hodí ke značení reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými výrobky mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka laseru

Dárky s vlastním potiskem

Hodnocení našich zákazníků

"Již několik let využíváme služeb laserového popisování kovových součástí našcih produktů. Popisování laserem je kvalitní a proto jsme si jej velmi oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Značení laserem využívám především pro potisky reklamních USB disků. Oceňuji hlavně velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou zhotovuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz