Firemní potisk

Potisk laserem

Vítáme Vás na stránkách společnosti Popis laserem Olomouc! Laserový popis, někdy také přezdívaný gravírování laserem, je moderní technologie značení využívající skvělých vlastností laseru. Pokud potřebujete trvale potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní produkty, předměty, jste na správném místě! Reklamní popis laserem je výbornou a efektivní metodou.

Nabídka služeb

Firemní potisk
Potisk reklamních výrobků - marketingové výrobky s vlastním potiskem jsou výbornou formou propagace.
Popis laserem průmyslových předmětů a částí
Laserové značkování kovových ale i plastových průmyslových dílů a částí strojů všeho druhu a provedení. Laserové značení je trvalé - tedy permanentní.
Laserový potisk kruhových předmětů
Disponujeme i rotační osou, jež umožňuje popisovat kruhové části podél jejich obvodu.

Skvělá reklama která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou skvělou variantou propagace. Všechny klienty potěší, pokud navíc jako dárek dostanou nějakou drobnost ke své zakázce. Tou drobností může být USB disk, propiska, klíčenka a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem tkví kouzlo takového dárku? Pokud např. propisku označíte svým logem a obdarovaný s ní bude psát, potom věřte, že to je jedna z nejúčinnějších metod propagace. Všichni v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za adresu na té propisce?". A nový zákazník je na světě!

Firemní potisk

Popis laserem je vhodný k potisku reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými předměty mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka našeho zařízení

Firemní potisk

Reference od klientů

"Již několik let pravidelně využíváme služeb laserového popisu kovových částí našcih produktů. Popisování laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Popisování laserem využívám hlavně pro potisky reklamních USB disků. Oceňuji především velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz