Golfové míčky s potiskem

Laserový popis

Vítáme Vás na webu společnosti Potisk laserem Olomouc! Potisk laserem, také občas přezdívaný gravírování laserem, je moderní technologie popisu využívající skvělých vlastností laseru. Pokud potřebujete trvale potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní výrobky, tak jste na správném místě! Reklamní popis laserem je výbornou a efektivní volbou.

Nabídka služeb

Golfové míčky s potiskem
Potisk reklamních výrobků - marketingové produkty s vlastním popisem jsou skvělou formou propagace.
Potisk laserem průmyslových předmětů a částí strojů
Laserový popis kovových ale i plastových průmyslových produktů a částí všeho druhu. Laserové značení je trvalé - tedy permanentní.
Popis laserem kulatých součástí
Disponujeme i rotační osou, jež umožňuje popisovat kulaté součásti podél jejich obvodu.

Skvělá reklama která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou účinnou formou propagace. Všechny klienty potěší, když navíc jako dárek obdrží nějakou drobnost ke své objednávce. Takovou drobností může být USB disk, propiska, přívěšek a nebo hrnek s logem firmy.

Potisk reklamní propisky

A v čem tkví kouzlo takového dárku? Jestliže například propisku označíte svým logem a obdarovaný ji bude používat, potom věřte, že to je jedna z nejúčinnějších variant reklamy. Všichni v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za logo na té tvé propisce?". A nový zákazník je na světě!

Golfové míčky s potiskem

Laserový popis je vhodný k popisu reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými předměty mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Naše zařízení

Golfové míčky s potiskem

Hodnocení našich zákazníků

"Již několik let pravidelně využíváme služeb laserového popisování kovových částí našcih výrobků. Laserový popis je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Potisk laserem využívám především pro potisky reklamních USB disků. Oceňuji především velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz