Gravírování

Potisk laserem

Vítáme Vás na stránkách společnosti Značení laserem Olomouc! Popis laserem, také též někdy přezdívaný gravírování laserem, je moderní technologie tisku využívající skvělých vlastností laseru. Jestliže potřebujete trvale potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní produkty, předměty, jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je výbornou a levnou metodou.

Nabídka služeb

Gravírování
Potisk reklamních předmětů - reklamní produkty s originálním potiskem jsou výbornou formou reklamy.
Popis laserem průmyslových výrobků a částí
Laserový potisk kovových ale i plastových průmyslových produktů a částí strojů všeho druhu. Potisk laserem je trvalé - tedy permanentní.
Laserové značení kruhových výrobků
Disponujeme i rotační osou, jež nám umožňuje popisovat kulaté výrobky podél jejich obvodu.

Skvělá propagace která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové výrobky jsou účinnou formou reklamy. Každého zákazníka potěší, pokud navíc jako bonus dostanou nějakou drobnost ke své objednávce. Takovou drobností může být USB disk, propiska, přívěšek a nebo hrnek s logem firmy.

Potisk reklamní propisky

A v čem spočívá kouzlo takového dárku? Jestliže např. propisku potisknete svým logem a obdarovaný s ní bude psát, pak věřte, že to je jedna z nejúčinnějších variant propagace. Všichni v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za adresu na té propisce?". A nový potenciální klient je na světě!

Gravírování

Popisování laserem se hodí k potisku reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými produkty mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Naše zařízení

Gravírování

Naše reference

"Již několik let pravidelně využíváme služeb laserového značkování kovových součástí našcih výrobků. Popis laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Laserový popis využívám především pro potisky propagačních propisek. Oceňuji především velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz