Gravírování brno

Popisování laserem

Buďte vítáni na webu společnosti Potisk laserem Olomouc! Popis laserem, občas také přezdívaný gravírování laserem, je moderní metoda potisku využívající skvělých vlastností laseru. Pokud potřebujete trvale potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní produkty, předměty, tak jste na správném místě! Reklamní popis laserem je skvělou a levnou volbou.

Co umíme?

Gravírování brno
Potisk reklamních předmětů - marketingové předměty s vlastním popisem jsou výbornou formou reklamy.
Laserové značení průmyslových dílů a částí strojů
Laserové značkování kovových ale i plastových průmyslových výrobků a částí strojů všeho druhu a provedení. Laserový potisk je trvalé - tedy permanentní.
Potisk laserem kruhových výrobků
Disponujeme i rotační osou, která umožňuje popisovat rotační výrobky podél jejich obvodu.

Účinná reklama která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové produkty jsou skvělou variantou reklamy. Všechny zákazníky potěší, pokud navíc jako bonus obdrží nějakou drobnost ke své objednávce. Tou drobností může být propiska, USB disk, přívěšek a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem tkví kouzlo takového dárečku? Pokud např. propisku označíte svým logem a obdarovaný s ní bude psát, potom vězte, že to je jedna z nejlepších variant propagace. Všichni v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za logo na té propisce?". A nový potenciální zákazník je na světě!

Gravírování brno

Laserový popis je vhodný k potisku reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými výrobky mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka našeho laseru

Gravírování brno

Hodnocení našich klientů

"Již několik let využíváme služeb laserového popisu kovových částí našcih výrobků. Laserový popis je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Popis laserem využívám hlavně pro popis reklamních propisek. Oceňuji především velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz