Gravírování české budějovice

Popis laserem

Vítáme Vás na webu společnosti Potisk laserem Olomouc! Popis laserem, někdy též také nazývaný gravírování laserem, je moderní metoda tisku využívající skvělých vlastností laseru. Pakliže potřebujete permanentně potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní produkty, předměty, jste na správném místě! Reklamní popis laserem je výbornou a velmi efektivní metodou.

Co umíme?

Gravírování české budějovice
Potisk reklamních produktů - marketingové předměty s vlastním potiskem jsou skvělou formou propagace.
Popis laserem průmyslových předmětů a částí
Potisk laserem kovových ale i plastových průmyslových předmětů a částí strojů všeho druhu a provedení. Značení laserem je trvalé - tzv. permanentní.
Popis laserem kulatých předmětů
Disponujeme i rotační osou, která umožňuje popisovat rotační části podél jejich obvodu.

Účinná propagace která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové produkty jsou účinnou formou propagace. Všechny klienty potěší, pokud navíc jako dárek obdrží nějakou drobnost ke své zakázce. Tou drobností může být USB disk, propiska, pravítko a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem tkví kouzlo takového dárečku? Jestliže např. propisku potisknete svým logem a obdarovaný s ní bude psát, pak vězte, že to je jedna z nejlepších variant reklamy. Všichni v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za logo na té tvé propisce?". A nový zákazník je na světě!

Gravírování české budějovice

Laserový popis je vhodný k potisku reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými výrobky mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka laseru

Gravírování české budějovice

Naše reference

"Už několik let pravidelně využíváme služeb laserového značkování kovových částí našcih produktů. Popis laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Popisování laserem využívám hlavně pro popis reklamních propisek. Oceňuji především velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou realizuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz