Gravírování dárky

Značení laserem

Vítejte na stránkách společnosti Laserový popis Olomouc! Laserový popis, také též někdy nazývaný gravírování laserem, je moderní metoda tisku využívající skvělých vlastností laseru. Jestliže potřebujete trvale potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní produkty, předměty, jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je skvělou a efektivní metodou.

Naše nabídka

Gravírování dárky
Potisk reklamních předmětů - marketingové výrobky s originálním popisem jsou výbornou formou propagace.
Potisk laserem průmyslových výrobků a částí
Laserové značení kovových ale i plastových průmyslových předmětů a částí všeho druhu a provedení. Laserový potisk je trvalé - tedy permanentní.
Laserové značkování kulatých výrobků
Disponujeme i rotační osou, jež nám umožňuje popisovat kulaté části podél jejich obvodu.

Skvělá propagace která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové výrobky jsou skvělou variantou propagace. Všechny klienty potěší, když navíc jako dárek obdrží nějakou drobnost ke své objednávce. Takovou drobností může být USB disk, propiska, klíčenka a nebo hrnek s logem firmy.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně tkví kouzlo takového dárku? Pokud například propisku potisknete svým logem a obdarovaný s ní bude psát, pak věřte, že to je jedna z nejúčinnějších metod reklamy. Všichni v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za adresu na té tvé propisce?". A nový zákazník je na světě!

Gravírování dárky

Značení laserem je vhodný k popisu reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými předměty mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka našeho laseru

Gravírování dárky

Hodnocení našich zákazníků

"Již několik let pravidelně využíváme služeb laserového popisování kovových součástí našcih produktů. Laserový popis je kvalitní a proto jsme si jej velmi oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Popisování laserem využívám hlavně pro potisky reklamních USB disků. Oceňuji hlavně velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz