Gravírování do chirurgické oceli

Laserový popis

Buďte vítáni na webu společnosti Potisk laserem Olomouc! Popis laserem, také též přezdívaný gravírování laserem, je moderní metoda tisku využívající skvělých vlastností laseru. Jestliže potřebujete trvale potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní výrobky, jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je výbornou a levnou volbou.

Naše služby

Gravírování do chirurgické oceli
Potisk reklamních předmětů - marketingové předměty s originálním popisem jsou výbornou formou reklamy.
Laserové značení průmyslových výrobků a částí strojů
Potisk laserem kovových ale i plastových průmyslových výrobků a částí strojů všeho druhu. Laserový potisk je trvalé - tzv. permanentní.
Laserový potisk kulatých výrobků
Disponujeme i rotační osou, která nám umožňuje popisovat kulaté předměty podél jejich obvodu.

Účinná reklama která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou skvělou variantou propagace. Všechny zákazníky potěší, když navíc jako dárek obdrží nějakou drobnost ke své zakázce. Tou drobností může být USB disk, propiska, přívěšek a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně tkví kouzlo takového dárku? Jestliže např. propisku potisknete svým logem a obdarovaný ji bude používat, pak vězte, že to je jedna z nejúčinnějších metod reklamy. Každý v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za adresu na té tvé propisce?". A nový potenciální zákazník je na světě!

Gravírování do chirurgické oceli

Popis laserem se hodí k potisku reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými výrobky mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka našeho laseru

Gravírování do chirurgické oceli

Ohlasy našich klientů

"Již několik let využíváme služeb laserového značkování kovových částí našcih produktů. Popis laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Popisování laserem využívám především pro popis propagačních USB disků. Oceňuji hlavně velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz