Gravírování do kovu

Značení laserem

Buďte vítáni na webu společnosti Značení laserem Olomouc! Potisk laserem, také též nazývaný gravírování laserem, je moderní technologie potisku využívající skvělých vlastností laseru. Pokud potřebujete permanentně potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní produkty, předměty, jste na správném místě! Reklamní popis laserem je výbornou a levnou metodou.

Naše služby

Gravírování do kovu
Potisk reklamních výrobků - marketingové výrobky s originálním potiskem jsou výbornou formou reklamy.
Popis laserem průmyslových dílů a částí
Popis laserem kovových ale i plastových průmyslových výrobků a částí všeho druhu. Laserový popis je trvalé - tzv. permanentní.
Laserový popis rotačních předmětů
Disponujeme i rotační osou, jež nám umožňuje popisovat kulaté součásti podél jejich obvodu.

Skvělá propagace která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou skvělou variantou reklamy. Všechny zákazníky potěší, pokud navíc jako bonus obdrží nějakou drobnost ke své objednávce. Takovou drobností může být USB disk, propiska, pravítko a nebo hrnek s logem firmy.

Potisk reklamní propisky

A v čem tkví kouzlo takového dárku? Jestliže například propisku označíte svým logem a obdarovaný ji bude používat, pak věřte, že to je jedna z nejlepších variant reklamy. Každý v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za adresu na té propisce?". A nový potenciální klient je na světě!

Gravírování do kovu

Popis laserem je vhodný ke značení reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými výrobky mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka našeho laseru

Gravírování do kovu

Hodnocení od klientů

"Už několik let pravidelně využíváme služeb laserového značkování kovových součástí našcih výrobků. Potisk laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Popisování laserem využívám především pro popis propagačních USB disků. Oceňuji hlavně velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz