Gravírování fotografie na přívěsek

Popis laserem

Vítejte na webu společnosti Značení laserem Olomouc! Popis laserem, také též nazývaný gravírování laserem, je moderní metoda popisu využívající skvělých vlastností laseru. Jestliže potřebujete permanentně potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní výrobky, tak jste na správném místě! Reklamní popis laserem je výbornou a velmi efektivní metodou.

Co nabízíme?

Gravírování fotografie na přívěsek
Potisk reklamních produktů - marketingové produkty s vlastním popisem jsou výbornou formou propagace.
Potisk laserem průmyslových produktů a částí
Laserový popis kovových ale i plastových průmyslových produktů a částí strojů všeho druhu a provedení. Laserové značkování je trvalé - tedy permanentní.
Laserový potisk rotačních částí
Disponujeme i rotační osou, která nám umožňuje popisovat kulaté součásti podél jejich obvodu.

Skvělá reklama která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou skvělou variantou propagace. Všechny zákazníky potěší, když navíc jako dárek obdrží nějakou drobnost ke své objednávce. Tou drobností může být USB disk, propiska, pravítko a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně tkví kouzlo takového dárku? Pokud např. propisku potisknete svým logem a obdarovaný ji bude používat, potom věřte, že je to jedna z nejlepších metod reklamy. Každý v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za logo na té propisce?". A nový potenciální klient je na světě!

Gravírování fotografie na přívěsek

Potisk laserem je vhodný ke značení reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými předměty mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka našeho zařízení

Gravírování fotografie na přívěsek

Naše reference

"Už několik let využíváme služeb laserového značkování kovových částí našcih výrobků. Značení laserem je kvalitní a proto jsme si jej velmi oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Značení laserem využívám hlavně pro popis reklamních USB disků. Oceňuji především velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz