Gravírování fotografií na plexisklo

Značení laserem

Vítejte na stránkách společnosti Laserový popis Olomouc! Popis laserem, občas také nazývaný gravírování laserem, je moderní technologie značení využívající skvělých vlastností laseru. Jestliže potřebujete permanentně potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní výrobky, jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je výbornou a efektivní metodou.

Nabídka služeb

Gravírování fotografií na plexisklo
Potisk reklamních předmětů - marketingové předměty s vlastním popisem jsou skvělou formou reklamy.
Laserové značkování průmyslových výrobků a částí strojů
Laserový potisk kovových ale i plastových průmyslových předmětů a částí strojů všeho druhu a provedení. Laserové značení je trvalé - tzv. permanentní.
Popis laserem rotačních předmětů
Disponujeme i rotační osou, která nám umožňuje popisovat rotační části podél jejich obvodu.

Účinná propagace která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové výrobky jsou skvělou formou reklamy. Každého klienta potěší, když navíc jako dárek obdrží nějakou drobnost ke své zakázce. Tou drobností může být USB disk, propiska, klíčenka a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem spočívá kouzlo takového dárečku? Jestliže např. propisku potisknete svým logem a obdarovaný s ní bude psát, potom vězte, že je to jedna z nejúčinnějších variant reklamy. Každý v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za logo na té propisce?". A nový zákazník je na světě!

Gravírování fotografií na plexisklo

Laserový popis se hodí k potisku reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými předměty mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka našeho zařízení

Gravírování fotografií na plexisklo

Reference od klientů

"Již několik let pravidelně využíváme služeb laserového popisování kovových součástí našcih výrobků. Značení laserem je kvalitní a proto jsme si jej velmi oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Popis laserem využívám hlavně pro potisky reklamních propisek. Oceňuji hlavně velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz