Gravírování laserem

Značení laserem

Vítáme Vás na webu společnosti Značení laserem Olomouc! Laserový popis, někdy též také nazývaný gravírování laserem, je moderní technologie tisku využívající skvělých vlastností laseru. Pakliže potřebujete trvale potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní výrobky, jste na správném místě! Reklamní popis laserem je skvělou a levnou metodou.

Co umíme?

Gravírování laserem
Potisk reklamních výrobků - propagační výrobky s vlastním popisem jsou výbornou formou reklamy.
Laserový potisk průmyslových dílů a částí
Laserový popis kovových ale i plastových průmyslových předmětů a částí strojů všeho druhu. Laserové značení je trvalé - tzv. permanentní.
Potisk laserem kruhových součástí
Disponujeme i rotační osou, jež nám umožňuje popisovat rotační výrobky podél jejich obvodu.

Skvělá propagace která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou účinnou formou reklamy. Každého klienta potěší, když navíc jako dárek dostanou nějakou drobnost ke své objednávce. Takovou drobností může být propiska, USB disk, klíčenka a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem tkví kouzlo takového dárečku? Jestliže například propisku potisknete svým logem a obdarovaný ji bude používat, pak věřte, že to je jedna z nejlepších variant propagace. Všichni v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za adresu na té tvé propisce?". A nový zákazník je na světě!

Gravírování laserem

Značení laserem je vhodný ke značení reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými předměty mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka našeho laseru

Gravírování laserem

Hodnocení od klientů

"Už několik let využíváme služeb laserového popisování kovových částí našcih produktů. Potisk laserem je kvalitní a proto jsme si jej velmi oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Potisk laserem využívám hlavně pro popis propagačních propisek. Oceňuji především velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz