Gravírování nerezu

Popisování laserem

Buďte vítáni na stránkách společnosti Laserový popis Olomouc! Laserový popis, občas také přezdívaný gravírování laserem, je moderní metoda značení využívající skvělých vlastností laseru. Pokud potřebujete trvale potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní produkty, předměty, jste na správném místě! Reklamní popis laserem je výbornou a efektivní metodou.

Naše služby

Gravírování nerezu
Potisk reklamních produktů - reklamní výrobky s vlastním potiskem jsou výbornou formou reklamy.
Popis laserem průmyslových předmětů a částí strojů
Laserový popis kovových ale i plastových průmyslových výrobků a částí strojů všeho druhu. Značení laserem je trvalé - tzv. permanentní.
Popis laserem rotačních výrobků
Disponujeme i rotační osou, která nám umožňuje popisovat rotační výrobky podél jejich obvodu.

Skvělá propagace která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové produkty jsou skvělou variantou propagace. Všechny klienty potěší, pokud navíc jako bonus dostanou nějakou drobnost ke své objednávce. Tou drobností může být USB disk, propiska, klíčenka a nebo hrnek s logem firmy.

Potisk reklamní propisky

A v čem spočívá kouzlo takového dárku? Pokud například propisku označíte svým logem a obdarovaný ji bude používat, potom věřte, že je to jedna z nejlepších metod reklamy. Všichni v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za logo na té propisce?". A nový zákazník je na světě!

Gravírování nerezu

Potisk laserem se hodí k popisu reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými předměty mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Náš laser

Gravírování nerezu

Hodnocení našich zákazníků

"Už několik let pravidelně využíváme služeb laserového popisování kovových součástí našcih produktů. Popis laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Potisk laserem využívám především pro popis reklamních USB disků. Oceňuji především velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz