Gravírování olomouc

Popisování laserem

Buďte vítáni na webu společnosti Popis laserem Olomouc! Popis laserem, někdy též také nazývaný gravírování laserem, je moderní metoda potisku využívající skvělých vlastností laseru. Jestliže potřebujete permanentně potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní produkty, předměty, tak jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je skvělou a velmi efektivní metodou.

Co umíme?

Gravírování olomouc
Potisk reklamních předmětů - marketingové předměty s originálním potiskem jsou výbornou formou reklamy.
Laserový potisk průmyslových produktů a částí strojů
Potisk laserem kovových ale i plastových průmyslových výrobků a částí strojů všeho druhu. Potisk laserem je trvalé - tedy permanentní.
Laserový popis rotačních součástí
Disponujeme i rotační osou, jež nám umožňuje popisovat kruhové produkty podél jejich obvodu.

Skvělá reklama která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové produkty jsou účinnou formou reklamy. Všechny klienty potěší, když navíc jako bonus obdrží nějakou drobnost ke své objednávce. Takovou drobností může být USB disk, propiska, klíčenka a nebo hrnek s logem firmy.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně tkví kouzlo takového dárku? Jestliže např. propisku potisknete svým logem a obdarovaný s ní bude psát, potom vězte, že to je jedna z nejlepších metod reklamy. Všichni v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za logo na té propisce?". A nový potenciální zákazník je na světě!

Gravírování olomouc

Popis laserem je vhodný ke značení reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými výrobky mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka laseru

Gravírování olomouc

Hodnocení od klientů

"Už několik let využíváme služeb laserového značkování kovových částí našcih produktů. Značení laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Potisk laserem využívám hlavně pro potisky reklamních USB disků. Oceňuji především velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou zhotovuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz