Gravírování pardubice

Laserový popis

Buďte vítáni na webu společnosti Značení laserem Olomouc! Laserový popis, občas také přezdívaný gravírování laserem, je moderní technologie popisu využívající skvělých vlastností laseru. Pokud potřebujete permanentně potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní výrobky, jste na správném místě! Reklamní popis laserem je výbornou a levnou volbou.

Naše nabídka

Gravírování pardubice
Potisk reklamních produktů - propagační předměty s originálním potiskem jsou výbornou formou propagace.
Laserové značení průmyslových dílů a částí
Laserové značkování kovových ale i plastových průmyslových předmětů a částí strojů všeho druhu a provedení. Potisk laserem je trvalé - tzv. permanentní.
Laserové značení kruhových produktů
Disponujeme i rotační osou, která nám umožňuje popisovat kruhové výrobky podél jejich obvodu.

Účinná propagace která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové výrobky jsou skvělou formou propagace. Každého klienta potěší, pokud navíc jako bonus obdrží nějakou drobnost ke své zakázce. Takovou drobností může být propiska, USB disk, pravítko a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem tkví kouzlo takového dárku? Jestliže například propisku potisknete svým logem a obdarovaný s ní bude psát, pak vězte, že to je jedna z nejlepších metod reklamy. Všichni v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za adresu na té tvé propisce?". A nový potenciální klient je na světě!

Gravírování pardubice

Popisování laserem se hodí k popisu reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými předměty mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Naše zařízení

Gravírování pardubice

Hodnocení našich zákazníků

"Již několik let využíváme služeb laserového značkování kovových součástí našcih produktů. Značení laserem je kvalitní a proto jsme si jej velmi oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Potisk laserem využívám především pro potisky reklamních propisek. Oceňuji především velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz