Gravírování praha

Popisování laserem

Vítejte na webu společnosti Laserový popis Olomouc! Potisk laserem, také občas přezdívaný gravírování laserem, je moderní metoda potisku využívající skvělých vlastností laseru. Pokud potřebujete permanentně potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní produkty, předměty, tak jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je skvělou a levnou metodou.

Co nabízíme?

Gravírování praha
Potisk reklamních produktů - propagační předměty s originálním potiskem jsou skvělou formou propagace.
Laserové značení průmyslových předmětů a částí
Popis laserem kovových ale i plastových průmyslových dílů a částí strojů všeho druhu a provedení. Popis laserem je trvalé - tzv. permanentní.
Laserové značení kruhových částí
Disponujeme i rotační osou, jež umožňuje popisovat rotační díly podél jejich obvodu.

Skvělá propagace která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou účinnou variantou reklamy. Všechny klienty potěší, pokud navíc jako dárek obdrží nějakou drobnost ke své objednávce. Tou drobností může být propiska, USB disk, pravítko a nebo hrnek s logem firmy.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně tkví kouzlo takového dárku? Jestliže například propisku označíte svým logem a obdarovaný s ní bude psát, pak věřte, že to je jedna z nejlepších variant propagace. Všichni v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za logo na té tvé propisce?". A nový potenciální zákazník je na světě!

Gravírování praha

Značení laserem se hodí ke značení reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými produkty mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka laseru

Gravírování praha

Ohlasy našich klientů

"Už několik let pravidelně využíváme služeb laserového značkování kovových částí našcih produktů. Značení laserem je kvalitní a proto jsme si jej velmi oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Laserový popis využívám především pro potisky reklamních propisek. Oceňuji hlavně velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou zhotovuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz