Gravírování propisek

Popisování laserem

Vítejte na webu společnosti Potisk laserem Olomouc! Laserový popis, někdy též přezdívaný gravírování laserem, je moderní metoda potisku využívající skvělých vlastností laseru. Jestliže potřebujete trvale potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní výrobky, jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je skvělou a efektivní metodou.

Co umíme?

Gravírování propisek
Potisk reklamních výrobků - reklamní produkty s originálním potiskem jsou výbornou formou propagace.
Laserové značení průmyslových předmětů a částí
Laserové značení kovových ale i plastových průmyslových předmětů a částí strojů všeho druhu. Potisk laserem je trvalé - tzv. permanentní.
Laserové značkování kulatých produktů
Disponujeme i rotační osou, která nám umožňuje popisovat rotační části podél jejich obvodu.

Skvělá propagace která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové výrobky jsou účinnou variantou propagace. Každého klienta potěší, pokud navíc jako bonus obdrží nějakou drobnost ke své objednávce. Takovou drobností může být propiska, USB disk, přívěšek a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně spočívá kouzlo takového dárku? Pokud např. propisku potisknete svým logem a obdarovaný ji bude používat, potom věřte, že to je jedna z nejúčinnějších variant reklamy. Každý v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za adresu na té propisce?". A nový potenciální klient je na světě!

Gravírování propisek

Popis laserem se hodí k popisu reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými výrobky mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Náš laser

Gravírování propisek

Hodnocení našich klientů

"Už několik let využíváme služeb laserového značkování kovových součástí našcih výrobků. Značení laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Potisk laserem využívám především pro popis reklamních propisek. Oceňuji hlavně velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz