Gravírování štítků

Značení laserem

Vítáme Vás na stránkách společnosti Potisk laserem Olomouc! Popis laserem, někdy též přezdívaný gravírování laserem, je moderní metoda potisku využívající skvělých vlastností laseru. Pokud potřebujete permanentně potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní výrobky, jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je skvělou a efektivní metodou.

Nabídka služeb

Gravírování štítků
Potisk reklamních výrobků - propagační výrobky s vlastním popisem jsou výbornou formou propagace.
Laserový potisk průmyslových předmětů a částí
Potisk laserem kovových ale i plastových průmyslových předmětů a částí všeho druhu a provedení. Laserový potisk je trvalé - tedy permanentní.
Popis laserem rotačních předmětů
Disponujeme i rotační osou, která nám umožňuje popisovat kruhové díly podél jejich obvodu.

Účinná reklama která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou skvělou variantou reklamy. Každého klienta potěší, pokud navíc jako bonus dostanou nějakou drobnost ke své zakázce. Tou drobností může být propiska, USB disk, pravítko a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně tkví kouzlo takového dárečku? Jestliže například propisku potisknete svým logem a obdarovaný s ní bude psát, potom vězte, že to je jedna z nejlepších variant reklamy. Každý v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za adresu na té tvé propisce?". A nový potenciální zákazník je na světě!

Gravírování štítků

Popis laserem se hodí k popisu reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými předměty mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Náš laser

Gravírování štítků

Hodnocení od klientů

"Už několik let využíváme služeb laserového popisování kovových součástí našcih produktů. Značení laserem je kvalitní a proto jsme si jej velmi oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Potisk laserem využívám hlavně pro potisky propagačních USB disků. Oceňuji hlavně velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz