Gravírování vizitkáře

Potisk laserem

Vítáme Vás na stránkách společnosti Popis laserem Olomouc! Laserový popis, také občas přezdívaný gravírování laserem, je moderní metoda značení využívající skvělých vlastností laseru. Pakliže potřebujete permanentně potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní výrobky, tak jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je skvělou a levnou metodou.

Naše služby

Gravírování vizitkáře
Potisk reklamních produktů - reklamní předměty s originálním potiskem jsou výbornou formou reklamy.
Popis laserem průmyslových dílů a částí strojů
Popis laserem kovových ale i plastových průmyslových dílů a částí všeho druhu a provedení. Laserové značení je trvalé - tzv. permanentní.
Laserové značení kulatých částí
Disponujeme i rotační osou, jež umožňuje popisovat rotační produkty podél jejich obvodu.

Skvělá propagace která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové produkty jsou účinnou formou propagace. Každého zákazníka potěší, pokud navíc jako dárek dostanou nějakou drobnost ke své objednávce. Takovou drobností může být USB disk, propiska, klíčenka a nebo hrnek s logem firmy.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně spočívá kouzlo takového dárku? Jestliže například propisku potisknete svým logem a obdarovaný ji bude používat, pak vězte, že to je jedna z nejúčinnějších variant reklamy. Každý v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za adresu na té propisce?". A nový potenciální klient je na světě!

Gravírování vizitkáře

Laserový popis je vhodný k potisku reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými produkty mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka laseru

Gravírování vizitkáře

Reference od klientů

"Již několik let využíváme služeb laserového popisování kovových součástí našcih produktů. Popis laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Popis laserem využívám především pro potisky propagačních USB disků. Oceňuji především velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz