Gravírování zapalovačů

Značení laserem

Buďte vítáni na webu společnosti Popis laserem Olomouc! Popis laserem, občas také nazývaný gravírování laserem, je moderní technologie značení využívající skvělých vlastností laseru. Pokud potřebujete permanentně potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní výrobky, tak jste na správném místě! Reklamní popis laserem je výbornou a levnou metodou.

Co nabízíme?

Gravírování zapalovačů
Potisk reklamních produktů - reklamní produkty s originálním potiskem jsou výbornou formou reklamy.
Popis laserem průmyslových produktů a částí strojů
Laserový popis kovových ale i plastových průmyslových dílů a částí strojů všeho druhu a provedení. Potisk laserem je trvalé - tzv. permanentní.
Laserové značkování kruhových produktů
Disponujeme i rotační osou, která umožňuje popisovat kruhové výrobky podél jejich obvodu.

Skvělá propagace která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou skvělou variantou reklamy. Všechny zákazníky potěší, když navíc jako dárek dostanou nějakou drobnost ke své objednávce. Tou drobností může být USB disk, propiska, klíčenka a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem spočívá kouzlo takového dárečku? Jestliže například propisku potisknete svým logem a obdarovaný s ní bude psát, potom věřte, že to je jedna z nejúčinnějších variant reklamy. Všichni v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za adresu na té tvé propisce?". A nový potenciální klient je na světě!

Gravírování zapalovačů

Laserový popis se hodí ke značení reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými produkty mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Náš laser

Gravírování zapalovačů

Ohlasy našich klientů

"Již několik let využíváme služeb laserového popisování kovových částí našcih produktů. Značení laserem je kvalitní a proto jsme si jej velmi oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Laserový popis využívám především pro potisky reklamních propisek. Oceňuji hlavně velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou zhotovuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz