Hrnečky s potiskem

Značení laserem

Buďte vítáni na webu společnosti Značení laserem Olomouc! Popis laserem, občas také přezdívaný gravírování laserem, je moderní metoda značení využívající skvělých vlastností laseru. Pokud potřebujete trvale potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní výrobky, jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je výbornou a velmi efektivní volbou.

Nabídka služeb

Hrnečky s potiskem
Potisk reklamních předmětů - reklamní produkty s vlastním popisem jsou skvělou formou reklamy.
Laserové značení průmyslových výrobků a částí
Laserové značení kovových ale i plastových průmyslových předmětů a částí strojů všeho druhu a provedení. Laserové značkování je trvalé - tzv. permanentní.
Laserový popis rotačních výrobků
Disponujeme i rotační osou, která nám umožňuje popisovat rotační součásti podél jejich obvodu.

Skvělá propagace která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové výrobky jsou skvělou formou reklamy. Každého klienta potěší, když navíc jako dárek obdrží nějakou drobnost ke své zakázce. Takovou drobností může být USB disk, propiska, klíčenka a nebo hrnek s logem firmy.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně tkví kouzlo takového dárku? Jestliže například propisku potisknete svým logem a obdarovaný ji bude používat, pak vězte, že je to jedna z nejúčinnějších metod reklamy. Každý v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za adresu na té propisce?". A nový potenciální klient je na světě!

Hrnečky s potiskem

Popisování laserem je vhodný k potisku reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými výrobky mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Naše zařízení

Hrnečky s potiskem

Naše reference

"Již několik let pravidelně využíváme služeb laserového značkování kovových součástí našcih výrobků. Laserový popis je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Popisování laserem využívám především pro potisky propagačních propisek. Oceňuji hlavně velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz