Hrnek s potiskem

Potisk laserem

Buďte vítáni na stránkách společnosti Popis laserem Olomouc! Popis laserem, také též nazývaný gravírování laserem, je moderní technologie tisku využívající skvělých vlastností laseru. Pokud potřebujete permanentně potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní produkty, předměty, tak jste na správném místě! Reklamní popis laserem je skvělou a levnou metodou.

Nabídka služeb

Hrnek s potiskem
Potisk reklamních produktů - marketingové produkty s vlastním popisem jsou skvělou formou propagace.
Laserové značení průmyslových výrobků a částí strojů
Popis laserem kovových ale i plastových průmyslových produktů a částí strojů všeho druhu. Popis laserem je trvalé - tzv. permanentní.
Potisk laserem kulatých produktů
Disponujeme i rotační osou, která nám umožňuje popisovat kruhové části podél jejich obvodu.

Účinná reklama která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové produkty jsou účinnou formou propagace. Všechny zákazníky potěší, pokud navíc jako bonus dostanou nějakou drobnost ke své zakázce. Takovou drobností může být propiska, USB disk, klíčenka a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem spočívá kouzlo takového dárečku? Jestliže například propisku potisknete svým logem a obdarovaný ji bude používat, potom věřte, že to je jedna z nejlepších metod reklamy. Všichni v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za logo na té tvé propisce?". A nový potenciální klient je na světě!

Hrnek s potiskem

Popis laserem je vhodný ke značení reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými výrobky mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Náš laser

Hrnek s potiskem

Hodnocení od klientů

"Už několik let využíváme služeb laserového popisování kovových součástí našcih produktů. Potisk laserem je kvalitní a proto jsme si jej velmi oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Potisk laserem využívám především pro potisky propagačních USB disků. Oceňuji především velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou zhotovuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz