Hrnek s vlastním potiskem

Popis laserem

Vítejte na webu společnosti Potisk laserem Olomouc! Popis laserem, někdy též také nazývaný gravírování laserem, je moderní technologie tisku využívající skvělých vlastností laseru. Jestliže potřebujete trvale potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní výrobky, tak jste na správném místě! Reklamní popis laserem je výbornou a levnou metodou.

Naše služby

Hrnek s vlastním potiskem
Potisk reklamních předmětů - propagační předměty s vlastním potiskem jsou skvělou formou propagace.
Laserový popis průmyslových výrobků a částí strojů
Laserové značkování kovových ale i plastových průmyslových výrobků a částí všeho druhu. Laserový popis je trvalé - tzv. permanentní.
Laserové značení kruhových předmětů
Disponujeme i rotační osou, která umožňuje popisovat rotační produkty podél jejich obvodu.

Skvělá propagace která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou skvělou formou propagace. Všechny klienty potěší, pokud navíc jako dárek obdrží nějakou drobnost ke své objednávce. Takovou drobností může být USB disk, propiska, klíčenka a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně spočívá kouzlo takového dárku? Pokud např. propisku potisknete svým logem a obdarovaný s ní bude psát, pak věřte, že to je jedna z nejlepších metod propagace. Všichni v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za adresu na té tvé propisce?". A nový potenciální zákazník je na světě!

Hrnek s vlastním potiskem

Laserový popis se hodí k potisku reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými výrobky mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka našeho zařízení

Hrnek s vlastním potiskem

Reference od klientů

"Už několik let pravidelně využíváme služeb laserového popisu kovových částí našcih výrobků. Popisování laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Značení laserem využívám především pro potisky reklamních USB disků. Oceňuji především velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou zhotovuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz