Hrníčky s potiskem

Popisování laserem

Vítáme Vás na webu společnosti Potisk laserem Olomouc! Laserový popis, také občas nazývaný gravírování laserem, je moderní metoda potisku využívající skvělých vlastností laseru. Jestliže potřebujete permanentně potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní produkty, předměty, jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je výbornou a velmi efektivní metodou.

Nabídka služeb

Hrníčky s potiskem
Potisk reklamních předmětů - propagační výrobky s vlastním potiskem jsou skvělou formou propagace.
Laserové značení průmyslových výrobků a částí
Laserové značení kovových ale i plastových průmyslových předmětů a částí všeho druhu. Značení laserem je trvalé - tedy permanentní.
Popis laserem rotačních částí
Disponujeme i rotační osou, jež nám umožňuje popisovat kulaté díly podél jejich obvodu.

Účinná propagace která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové výrobky jsou skvělou variantou reklamy. Všechny klienty potěší, pokud navíc jako dárek dostanou nějakou drobnost ke své zakázce. Tou drobností může být propiska, USB disk, přívěšek a nebo hrnek s logem firmy.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně spočívá kouzlo takového dárku? Pokud například propisku označíte svým logem a obdarovaný ji bude používat, pak vězte, že je to jedna z nejúčinnějších variant reklamy. Všichni v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za adresu na té propisce?". A nový potenciální zákazník je na světě!

Hrníčky s potiskem

Laserový popis se hodí ke značení reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými výrobky mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka laseru

Hrníčky s potiskem

Naše reference

"Už několik let pravidelně využíváme služeb laserového značkování kovových částí našcih výrobků. Popis laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Značení laserem využívám především pro popis propagačních propisek. Oceňuji hlavně velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou zhotovuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz