Hrnky s potiskem

Značení laserem

Vítejte na webu společnosti Potisk laserem Olomouc! Potisk laserem, také občas nazývaný gravírování laserem, je moderní technologie značení využívající skvělých vlastností laseru. Pokud potřebujete permanentně potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní produkty, předměty, jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je výbornou a efektivní volbou.

Co umíme?

Hrnky s potiskem
Potisk reklamních předmětů - propagační výrobky s originálním potiskem jsou výbornou formou propagace.
Laserové značkování průmyslových dílů a částí strojů
Laserový popis kovových ale i plastových průmyslových dílů a částí strojů všeho druhu. Značení laserem je trvalé - tzv. permanentní.
Popis laserem kulatých produktů
Disponujeme i rotační osou, jež umožňuje popisovat kruhové součásti podél jejich obvodu.

Účinná reklama která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové výrobky jsou účinnou formou propagace. Každého klienta potěší, když navíc jako bonus dostanou nějakou drobnost ke své objednávce. Tou drobností může být propiska, USB disk, přívěšek a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem tkví kouzlo takového dárečku? Jestliže například propisku potisknete svým logem a obdarovaný s ní bude psát, potom věřte, že je to jedna z nejúčinnějších metod reklamy. Každý v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za logo na té tvé propisce?". A nový potenciální zákazník je na světě!

Hrnky s potiskem

Potisk laserem je vhodný k popisu reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými produkty mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka našeho laseru

Hrnky s potiskem

Hodnocení od klientů

"Už několik let využíváme služeb laserového popisování kovových částí našcih výrobků. Potisk laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Popis laserem využívám především pro popis propagačních USB disků. Oceňuji především velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz