Hrnky s vlastním potiskem

Popisování laserem

Buďte vítáni na webu společnosti Značení laserem Olomouc! Laserový popis, také též někdy přezdívaný gravírování laserem, je moderní metoda tisku využívající skvělých vlastností laseru. Pakliže potřebujete permanentně potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní produkty, předměty, jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je výbornou a velmi efektivní metodou.

Co nabízíme?

Hrnky s vlastním potiskem
Potisk reklamních výrobků - propagační produkty s vlastním popisem jsou skvělou formou propagace.
Laserový potisk průmyslových předmětů a částí
Laserové značení kovových ale i plastových průmyslových produktů a částí strojů všeho druhu a provedení. Laserové značení je trvalé - tedy permanentní.
Laserový popis kulatých součástí
Disponujeme i rotační osou, která umožňuje popisovat rotační části podél jejich obvodu.

Skvělá reklama která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové produkty jsou účinnou formou reklamy. Každého klienta potěší, když navíc jako dárek obdrží nějakou drobnost ke své objednávce. Tou drobností může být USB disk, propiska, klíčenka a nebo hrnek s logem firmy.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně spočívá kouzlo takového dárečku? Pokud například propisku potisknete svým logem a obdarovaný s ní bude psát, potom vězte, že je to jedna z nejúčinnějších metod propagace. Každý v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za adresu na té tvé propisce?". A nový zákazník je na světě!

Hrnky s vlastním potiskem

Potisk laserem se hodí ke značení reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými výrobky mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Náš laser

Hrnky s vlastním potiskem

Hodnocení našich zákazníků

"Už několik let využíváme služeb laserového popisování kovových částí našcih produktů. Značení laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Popis laserem využívám především pro popis reklamních USB disků. Oceňuji především velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou realizuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz