Laserové gravírování

Značení laserem

Buďte vítáni na stránkách společnosti Laserový popis Olomouc! Popis laserem, také též přezdívaný gravírování laserem, je moderní metoda tisku využívající skvělých vlastností laseru. Pokud potřebujete permanentně potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní výrobky, jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je skvělou a levnou volbou.

Co umíme?

Laserové gravírování
Potisk reklamních výrobků - reklamní produkty s vlastním potiskem jsou skvělou formou propagace.
Laserové značkování průmyslových produktů a částí strojů
Popis laserem kovových ale i plastových průmyslových předmětů a částí strojů všeho druhu. Laserový popis je trvalé - tzv. permanentní.
Laserové značkování rotačních výrobků
Disponujeme i rotační osou, jež umožňuje popisovat rotační předměty podél jejich obvodu.

Účinná propagace která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou účinnou variantou propagace. Každého klienta potěší, pokud navíc jako bonus obdrží nějakou drobnost ke své zakázce. Takovou drobností může být USB disk, propiska, klíčenka a nebo hrnek s logem firmy.

Potisk reklamní propisky

A v čem spočívá kouzlo takového dárku? Jestliže např. propisku potisknete svým logem a obdarovaný s ní bude psát, potom věřte, že je to jedna z nejlepších metod reklamy. Všichni v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za adresu na té propisce?". A nový zákazník je na světě!

Laserové gravírování

Značení laserem se hodí k potisku reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými výrobky mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka našeho laseru

Laserové gravírování

Hodnocení od klientů

"Už několik let využíváme služeb laserového popisu kovových součástí našcih produktů. Popisování laserem je kvalitní a proto jsme si jej velmi oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Potisk laserem využívám hlavně pro potisky reklamních USB disků. Oceňuji hlavně velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou zhotovuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz