Náramky s potiskem

Potisk laserem

Vítáme Vás na stránkách společnosti Popis laserem Olomouc! Potisk laserem, někdy také přezdívaný gravírování laserem, je moderní technologie značení využívající skvělých vlastností laseru. Pakliže potřebujete trvale potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní produkty, předměty, jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je skvělou a velmi efektivní metodou.

Nabídka služeb

Náramky s potiskem
Potisk reklamních předmětů - marketingové produkty s vlastním popisem jsou skvělou formou reklamy.
Laserový popis průmyslových výrobků a částí strojů
Potisk laserem kovových ale i plastových průmyslových předmětů a částí strojů všeho druhu a provedení. Laserový potisk je trvalé - tzv. permanentní.
Laserové značkování kulatých dílů
Disponujeme i rotační osou, která umožňuje popisovat rotační předměty podél jejich obvodu.

Skvělá propagace která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou skvělou formou reklamy. Všechny klienty potěší, pokud navíc jako bonus dostanou nějakou drobnost ke své zakázce. Takovou drobností může být USB disk, propiska, přívěšek a nebo hrnek s logem firmy.

Potisk reklamní propisky

A v čem tkví kouzlo takového dárečku? Jestliže např. propisku potisknete svým logem a obdarovaný s ní bude psát, pak věřte, že to je jedna z nejlepších variant propagace. Všichni v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za logo na té tvé propisce?". A nový potenciální zákazník je na světě!

Náramky s potiskem

Popis laserem se hodí ke značení reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými výrobky mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Náš laser

Náramky s potiskem

Hodnocení od klientů

"Už několik let pravidelně využíváme služeb laserového popisu kovových částí našcih výrobků. Potisk laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Laserový popis využívám hlavně pro potisky reklamních propisek. Oceňuji hlavně velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou zhotovuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz