Popis laserem

Popisování laserem

Buďte vítáni na webu společnosti Potisk laserem Olomouc! Popis laserem, někdy také nazývaný gravírování laserem, je moderní metoda popisu využívající skvělých vlastností laseru. Pokud potřebujete permanentně potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní výrobky, tak jste na správném místě! Reklamní popis laserem je skvělou a levnou volbou.

Nabídka služeb

Popis laserem
Potisk reklamních předmětů - propagační produkty s vlastním potiskem jsou výbornou formou propagace.
Laserový potisk průmyslových produktů a částí strojů
Laserové značkování kovových ale i plastových průmyslových produktů a částí strojů všeho druhu. Laserový popis je trvalé - tzv. permanentní.
Laserový potisk rotačních dílů
Disponujeme i rotační osou, která umožňuje popisovat kulaté výrobky podél jejich obvodu.

Skvělá propagace která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové výrobky jsou skvělou variantou reklamy. Každého klienta potěší, když navíc jako dárek obdrží nějakou drobnost ke své objednávce. Takovou drobností může být USB disk, propiska, přívěšek a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně tkví kouzlo takového dárku? Pokud například propisku potisknete svým logem a obdarovaný s ní bude psát, pak vězte, že je to jedna z nejlepších variant reklamy. Každý v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za logo na té propisce?". A nový zákazník je na světě!

Popis laserem

Laserový popis je vhodný ke značení reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými předměty mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Náš laser

Popis laserem

Hodnocení našich klientů

"Už několik let pravidelně využíváme služeb laserového značkování kovových částí našcih produktů. Značení laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Potisk laserem využívám především pro potisky reklamních USB disků. Oceňuji hlavně velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz