Potisk brno

Potisk laserem

Vítejte na stránkách společnosti Laserový popis Olomouc! Laserový popis, také občas nazývaný gravírování laserem, je moderní metoda tisku využívající skvělých vlastností laseru. Pakliže potřebujete permanentně potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní výrobky, tak jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je výbornou a velmi efektivní metodou.

Nabídka služeb

Potisk brno
Potisk reklamních výrobků - reklamní produkty s originálním popisem jsou výbornou formou propagace.
Laserový popis průmyslových produktů a částí
Laserový popis kovových ale i plastových průmyslových dílů a částí všeho druhu. Laserové značení je trvalé - tedy permanentní.
Potisk laserem kulatých částí
Disponujeme i rotační osou, jež nám umožňuje popisovat kruhové předměty podél jejich obvodu.

Účinná propagace která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou účinnou formou propagace. Každého zákazníka potěší, když navíc jako dárek obdrží nějakou drobnost ke své zakázce. Takovou drobností může být USB disk, propiska, klíčenka a nebo hrnek s logem firmy.

Potisk reklamní propisky

A v čem spočívá kouzlo takového dárku? Pokud např. propisku potisknete svým logem a obdarovaný s ní bude psát, potom věřte, že je to jedna z nejlepších metod propagace. Každý v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za logo na té tvé propisce?". A nový potenciální zákazník je na světě!

Potisk brno

Potisk laserem se hodí k popisu reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými předměty mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Náš laser

Potisk brno

Hodnocení našich klientů

"Už několik let pravidelně využíváme služeb laserového popisování kovových částí našcih produktů. Popis laserem je kvalitní a proto jsme si jej velmi oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Laserový popis využívám hlavně pro popis reklamních propisek. Oceňuji především velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou realizuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz