Potisk golfových míčků

Laserový popis

Vítáme Vás na webu společnosti Laserový popis Olomouc! Potisk laserem, někdy též přezdívaný gravírování laserem, je moderní metoda značení využívající skvělých vlastností laseru. Pakliže potřebujete trvale potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní produkty, předměty, tak jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je výbornou a efektivní metodou.

Naše nabídka

Potisk golfových míčků
Potisk reklamních produktů - propagační předměty s originálním potiskem jsou skvělou formou reklamy.
Laserový potisk průmyslových produktů a částí strojů
Potisk laserem kovových ale i plastových průmyslových dílů a částí všeho druhu a provedení. Laserový potisk je trvalé - tedy permanentní.
Laserové značení rotačních dílů
Disponujeme i rotační osou, jež nám umožňuje popisovat kulaté součásti podél jejich obvodu.

Účinná propagace která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou skvělou formou reklamy. Každého klienta potěší, když navíc jako dárek obdrží nějakou drobnost ke své zakázce. Takovou drobností může být USB disk, propiska, přívěšek a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem tkví kouzlo takového dárku? Pokud např. propisku označíte svým logem a obdarovaný s ní bude psát, potom vězte, že to je jedna z nejúčinnějších metod propagace. Každý v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za logo na té propisce?". A nový zákazník je na světě!

Potisk golfových míčků

Potisk laserem je vhodný k potisku reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými produkty mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka laseru

Potisk golfových míčků

Hodnocení našich zákazníků

"Už několik let využíváme služeb laserového popisu kovových součástí našcih výrobků. Značení laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Značení laserem využívám především pro popis propagačních propisek. Oceňuji hlavně velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou zhotovuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz