Potisk hrnečků

Značení laserem

Vítáme Vás na stránkách společnosti Popis laserem Olomouc! Potisk laserem, také též někdy přezdívaný gravírování laserem, je moderní technologie značení využívající skvělých vlastností laseru. Pakliže potřebujete trvale potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní produkty, předměty, jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je skvělou a efektivní volbou.

Co nabízíme?

Potisk hrnečků
Potisk reklamních předmětů - marketingové předměty s originálním potiskem jsou výbornou formou reklamy.
Laserové značení průmyslových předmětů a částí
Laserové značení kovových ale i plastových průmyslových produktů a částí všeho druhu. Potisk laserem je trvalé - tedy permanentní.
Laserový popis kruhových dílů
Disponujeme i rotační osou, jež nám umožňuje popisovat rotační předměty podél jejich obvodu.

Skvělá reklama která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové produkty jsou účinnou formou propagace. Všechny zákazníky potěší, když navíc jako bonus dostanou nějakou drobnost ke své zakázce. Tou drobností může být propiska, USB disk, pravítko a nebo hrnek s logem firmy.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně spočívá kouzlo takového dárečku? Pokud např. propisku potisknete svým logem a obdarovaný ji bude používat, potom vězte, že to je jedna z nejúčinnějších variant reklamy. Každý v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za logo na té tvé propisce?". A nový potenciální klient je na světě!

Potisk hrnečků

Značení laserem se hodí ke značení reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými produkty mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka našeho laseru

Potisk hrnečků

Ohlasy našich klientů

"Již několik let pravidelně využíváme služeb laserového značkování kovových součástí našcih výrobků. Laserový popis je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Popisování laserem využívám hlavně pro popis propagačních propisek. Oceňuji hlavně velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou realizuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz