Potisk hrníčků

Značení laserem

Vítejte na webu společnosti Potisk laserem Olomouc! Popis laserem, někdy též přezdívaný gravírování laserem, je moderní metoda popisu využívající skvělých vlastností laseru. Jestliže potřebujete trvale potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní produkty, předměty, tak jste na správném místě! Reklamní popis laserem je výbornou a velmi efektivní volbou.

Naše služby

Potisk hrníčků
Potisk reklamních předmětů - reklamní produkty s originálním popisem jsou skvělou formou reklamy.
Potisk laserem průmyslových dílů a částí
Laserový popis kovových ale i plastových průmyslových výrobků a částí všeho druhu a provedení. Laserový popis je trvalé - tedy permanentní.
Laserový popis rotačních částí
Disponujeme i rotační osou, která nám umožňuje popisovat kruhové části podél jejich obvodu.

Účinná reklama která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou skvělou variantou reklamy. Všechny zákazníky potěší, když navíc jako bonus dostanou nějakou drobnost ke své objednávce. Takovou drobností může být propiska, USB disk, pravítko a nebo hrnek s logem firmy.

Potisk reklamní propisky

A v čem tkví kouzlo takového dárečku? Pokud například propisku označíte svým logem a obdarovaný s ní bude psát, potom věřte, že to je jedna z nejlepších variant reklamy. Všichni v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za logo na té tvé propisce?". A nový zákazník je na světě!

Potisk hrníčků

Popisování laserem je vhodný k popisu reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými předměty mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka našeho laseru

Potisk hrníčků

Hodnocení od klientů

"Již několik let pravidelně využíváme služeb laserového značkování kovových částí našcih výrobků. Laserový popis je kvalitní a proto jsme si jej velmi oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Značení laserem využívám především pro potisky reklamních propisek. Oceňuji především velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz