Potisk hrnku

Potisk laserem

Vítejte na webu společnosti Laserový popis Olomouc! Popis laserem, někdy také nazývaný gravírování laserem, je moderní metoda značení využívající skvělých vlastností laseru. Pokud potřebujete permanentně potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní produkty, předměty, tak jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je skvělou a efektivní volbou.

Co umíme?

Potisk hrnku
Potisk reklamních produktů - propagační produkty s originálním potiskem jsou skvělou formou propagace.
Laserový potisk průmyslových předmětů a částí
Laserové značení kovových ale i plastových průmyslových výrobků a částí strojů všeho druhu. Laserový popis je trvalé - tedy permanentní.
Laserový popis rotačních výrobků
Disponujeme i rotační osou, která nám umožňuje popisovat rotační části podél jejich obvodu.

Účinná propagace která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové výrobky jsou účinnou formou propagace. Každého zákazníka potěší, pokud navíc jako dárek obdrží nějakou drobnost ke své zakázce. Takovou drobností může být propiska, USB disk, klíčenka a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně tkví kouzlo takového dárečku? Jestliže například propisku potisknete svým logem a obdarovaný ji bude používat, potom vězte, že je to jedna z nejlepších metod reklamy. Všichni v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za logo na té propisce?". A nový potenciální zákazník je na světě!

Potisk hrnku

Popis laserem je vhodný k popisu reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými produkty mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Náš laser

Potisk hrnku

Reference od klientů

"Už několik let pravidelně využíváme služeb laserového popisování kovových částí našcih výrobků. Potisk laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Potisk laserem využívám především pro potisky reklamních propisek. Oceňuji hlavně velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou realizuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz