Potisk hrnků brno

Popisování laserem

Vítejte na stránkách společnosti Popis laserem Olomouc! Laserový popis, někdy též přezdívaný gravírování laserem, je moderní technologie potisku využívající skvělých vlastností laseru. Jestliže potřebujete permanentně potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní výrobky, tak jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je skvělou a efektivní metodou.

Naše nabídka

Potisk hrnků brno
Potisk reklamních výrobků - propagační produkty s vlastním popisem jsou skvělou formou reklamy.
Laserové značení průmyslových produktů a částí
Laserové značení kovových ale i plastových průmyslových produktů a částí všeho druhu. Popis laserem je trvalé - tzv. permanentní.
Potisk laserem rotačních produktů
Disponujeme i rotační osou, která nám umožňuje popisovat rotační produkty podél jejich obvodu.

Skvělá propagace která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové výrobky jsou skvělou formou propagace. Všechny klienty potěší, pokud navíc jako dárek dostanou nějakou drobnost ke své objednávce. Takovou drobností může být USB disk, propiska, klíčenka a nebo hrnek s logem firmy.

Potisk reklamní propisky

A v čem tkví kouzlo takového dárku? Jestliže například propisku potisknete svým logem a obdarovaný s ní bude psát, pak věřte, že to je jedna z nejúčinnějších variant propagace. Každý v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za logo na té tvé propisce?". A nový zákazník je na světě!

Potisk hrnků brno

Laserový popis je vhodný k potisku reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými výrobky mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka laseru

Potisk hrnků brno

Reference od klientů

"Už několik let pravidelně využíváme služeb laserového značkování kovových částí našcih produktů. Potisk laserem je kvalitní a proto jsme si jej velmi oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Popisování laserem využívám především pro potisky reklamních USB disků. Oceňuji hlavně velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou realizuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz