Potisk hrnků praha

Popis laserem

Buďte vítáni na stránkách společnosti Značení laserem Olomouc! Laserový popis, také občas přezdívaný gravírování laserem, je moderní technologie tisku využívající skvělých vlastností laseru. Jestliže potřebujete trvale potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní výrobky, tak jste na správném místě! Reklamní popis laserem je výbornou a efektivní metodou.

Co nabízíme?

Potisk hrnků praha
Potisk reklamních produktů - marketingové výrobky s originálním potiskem jsou skvělou formou propagace.
Popis laserem průmyslových dílů a částí strojů
Popis laserem kovových ale i plastových průmyslových produktů a částí všeho druhu. Popis laserem je trvalé - tzv. permanentní.
Potisk laserem kruhových částí
Disponujeme i rotační osou, která nám umožňuje popisovat kulaté součásti podél jejich obvodu.

Účinná reklama která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové produkty jsou skvělou formou propagace. Každého klienta potěší, když navíc jako dárek dostanou nějakou drobnost ke své zakázce. Tou drobností může být USB disk, propiska, klíčenka a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně spočívá kouzlo takového dárečku? Pokud např. propisku označíte svým logem a obdarovaný ji bude používat, pak vězte, že je to jedna z nejúčinnějších metod propagace. Všichni v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za logo na té propisce?". A nový zákazník je na světě!

Potisk hrnků praha

Potisk laserem je vhodný k potisku reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými předměty mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Naše zařízení

Potisk hrnků praha

Ohlasy našich klientů

"Již několik let využíváme služeb laserového značkování kovových částí našcih produktů. Laserový popis je kvalitní a proto jsme si jej velmi oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Potisk laserem využívám především pro potisky reklamních USB disků. Oceňuji především velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou realizuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz