Potisk igelitových tašek

Laserový popis

Buďte vítáni na stránkách společnosti Popis laserem Olomouc! Popis laserem, někdy též přezdívaný gravírování laserem, je moderní technologie potisku využívající skvělých vlastností laseru. Pakliže potřebujete permanentně potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní výrobky, tak jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je výbornou a velmi efektivní metodou.

Naše služby

Potisk igelitových tašek
Potisk reklamních výrobků - reklamní výrobky s vlastním popisem jsou výbornou formou reklamy.
Laserový potisk průmyslových výrobků a částí strojů
Laserový potisk kovových ale i plastových průmyslových výrobků a částí všeho druhu. Laserové značkování je trvalé - tedy permanentní.
Laserové značkování kruhových dílů
Disponujeme i rotační osou, která umožňuje popisovat rotační výrobky podél jejich obvodu.

Skvělá propagace která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové produkty jsou skvělou variantou propagace. Všechny klienty potěší, pokud navíc jako dárek dostanou nějakou drobnost ke své objednávce. Takovou drobností může být USB disk, propiska, přívěšek a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně spočívá kouzlo takového dárku? Jestliže např. propisku označíte svým logem a obdarovaný s ní bude psát, potom vězte, že to je jedna z nejúčinnějších metod propagace. Každý v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za logo na té tvé propisce?". A nový potenciální klient je na světě!

Potisk igelitových tašek

Značení laserem je vhodný ke značení reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými předměty mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka našeho laseru

Potisk igelitových tašek

Naše reference

"Již několik let využíváme služeb laserového popisování kovových součástí našcih výrobků. Laserový popis je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Popis laserem využívám hlavně pro popis reklamních propisek. Oceňuji především velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz