Potisk krabic

Laserový popis

Buďte vítáni na stránkách společnosti Potisk laserem Olomouc! Laserový popis, také též přezdívaný gravírování laserem, je moderní technologie tisku využívající skvělých vlastností laseru. Jestliže potřebujete trvale potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní produkty, předměty, jste na správném místě! Reklamní popis laserem je skvělou a efektivní volbou.

Co umíme?

Potisk krabic
Potisk reklamních předmětů - reklamní produkty s originálním potiskem jsou skvělou formou propagace.
Laserový popis průmyslových výrobků a částí
Laserové značení kovových ale i plastových průmyslových předmětů a částí strojů všeho druhu a provedení. Popis laserem je trvalé - tedy permanentní.
Laserové značkování kulatých produktů
Disponujeme i rotační osou, jež nám umožňuje popisovat rotační produkty podél jejich obvodu.

Účinná reklama která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou skvělou formou reklamy. Všechny zákazníky potěší, když navíc jako bonus dostanou nějakou drobnost ke své objednávce. Tou drobností může být propiska, USB disk, přívěšek a nebo hrnek s logem firmy.

Potisk reklamní propisky

A v čem spočívá kouzlo takového dárečku? Pokud například propisku označíte svým logem a obdarovaný ji bude používat, pak věřte, že to je jedna z nejúčinnějších metod propagace. Každý v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za adresu na té tvé propisce?". A nový potenciální zákazník je na světě!

Potisk krabic

Popisování laserem je vhodný k potisku reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými výrobky mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Náš laser

Potisk krabic

Hodnocení našich zákazníků

"Již několik let využíváme služeb laserového popisování kovových částí našcih produktů. Popisování laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Popis laserem využívám hlavně pro potisky propagačních USB disků. Oceňuji hlavně velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou realizuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz