Potisk na hrnek

Popis laserem

Buďte vítáni na stránkách společnosti Popis laserem Olomouc! Potisk laserem, také též někdy přezdívaný gravírování laserem, je moderní technologie značení využívající skvělých vlastností laseru. Pokud potřebujete trvale potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní produkty, předměty, tak jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je výbornou a efektivní metodou.

Co nabízíme?

Potisk na hrnek
Potisk reklamních předmětů - marketingové předměty s originálním potiskem jsou výbornou formou propagace.
Potisk laserem průmyslových produktů a částí strojů
Popis laserem kovových ale i plastových průmyslových dílů a částí všeho druhu. Laserové značení je trvalé - tzv. permanentní.
Laserový potisk kulatých součástí
Disponujeme i rotační osou, jež umožňuje popisovat kulaté produkty podél jejich obvodu.

Skvělá propagace která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou skvělou formou reklamy. Každého zákazníka potěší, když navíc jako bonus dostanou nějakou drobnost ke své objednávce. Tou drobností může být propiska, USB disk, klíčenka a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem tkví kouzlo takového dárečku? Pokud např. propisku označíte svým logem a obdarovaný s ní bude psát, pak věřte, že to je jedna z nejúčinnějších metod reklamy. Všichni v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za adresu na té tvé propisce?". A nový potenciální klient je na světě!

Potisk na hrnek

Značení laserem se hodí k potisku reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými předměty mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka našeho laseru

Potisk na hrnek

Naše reference

"Už několik let využíváme služeb laserového popisu kovových součástí našcih produktů. Potisk laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Potisk laserem využívám především pro popis propagačních USB disků. Oceňuji hlavně velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou realizuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz