Potisk na hrnky

Potisk laserem

Vítáme Vás na webu společnosti Potisk laserem Olomouc! Laserový popis, někdy též také přezdívaný gravírování laserem, je moderní metoda potisku využívající skvělých vlastností laseru. Pakliže potřebujete trvale potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní produkty, předměty, jste na správném místě! Reklamní popis laserem je výbornou a velmi efektivní metodou.

Naše služby

Potisk na hrnky
Potisk reklamních výrobků - reklamní předměty s originálním popisem jsou skvělou formou propagace.
Laserový potisk průmyslových výrobků a částí
Potisk laserem kovových ale i plastových průmyslových výrobků a částí strojů všeho druhu a provedení. Laserový popis je trvalé - tzv. permanentní.
Laserový potisk kruhových částí
Disponujeme i rotační osou, která umožňuje popisovat kruhové produkty podél jejich obvodu.

Účinná reklama která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou účinnou variantou reklamy. Každého zákazníka potěší, pokud navíc jako bonus dostanou nějakou drobnost ke své zakázce. Takovou drobností může být USB disk, propiska, klíčenka a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem tkví kouzlo takového dárku? Pokud například propisku potisknete svým logem a obdarovaný s ní bude psát, pak vězte, že to je jedna z nejlepších variant reklamy. Každý v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za logo na té propisce?". A nový zákazník je na světě!

Potisk na hrnky

Laserový popis je vhodný ke značení reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými výrobky mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Náš laser

Potisk na hrnky

Reference od klientů

"Už několik let pravidelně využíváme služeb laserového popisu kovových částí našcih produktů. Značení laserem je kvalitní a proto jsme si jej velmi oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Značení laserem využívám hlavně pro popis propagačních propisek. Oceňuji především velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou zhotovuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz