Potisk na sklenice

Popisování laserem

Vítáme Vás na stránkách společnosti Značení laserem Olomouc! Popis laserem, občas také přezdívaný gravírování laserem, je moderní technologie potisku využívající skvělých vlastností laseru. Pokud potřebujete permanentně potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní produkty, předměty, tak jste na správném místě! Reklamní popis laserem je výbornou a velmi efektivní metodou.

Naše nabídka

Potisk na sklenice
Potisk reklamních výrobků - marketingové výrobky s originálním potiskem jsou skvělou formou reklamy.
Laserový popis průmyslových produktů a částí
Laserové značení kovových ale i plastových průmyslových výrobků a částí strojů všeho druhu. Potisk laserem je trvalé - tedy permanentní.
Potisk laserem kruhových dílů
Disponujeme i rotační osou, jež umožňuje popisovat kruhové produkty podél jejich obvodu.

Účinná reklama která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové produkty jsou skvělou variantou propagace. Všechny zákazníky potěší, pokud navíc jako dárek obdrží nějakou drobnost ke své objednávce. Tou drobností může být propiska, USB disk, pravítko a nebo hrnek s logem firmy.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně tkví kouzlo takového dárku? Jestliže např. propisku označíte svým logem a obdarovaný ji bude používat, potom vězte, že je to jedna z nejúčinnějších variant propagace. Všichni v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za adresu na té tvé propisce?". A nový zákazník je na světě!

Potisk na sklenice

Laserový popis je vhodný k popisu reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými předměty mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Náš laser

Potisk na sklenice

Hodnocení od klientů

"Již několik let využíváme služeb laserového značkování kovových částí našcih výrobků. Potisk laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Značení laserem využívám hlavně pro popis reklamních USB disků. Oceňuji hlavně velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou realizuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz