Potisk obálek

Značení laserem

Vítáme Vás na webu společnosti Značení laserem Olomouc! Laserový popis, také též přezdívaný gravírování laserem, je moderní metoda potisku využívající skvělých vlastností laseru. Pokud potřebujete permanentně potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní výrobky, tak jste na správném místě! Reklamní popis laserem je skvělou a velmi efektivní volbou.

Co umíme?

Potisk obálek
Potisk reklamních výrobků - reklamní výrobky s vlastním potiskem jsou výbornou formou reklamy.
Popis laserem průmyslových předmětů a částí strojů
Laserový popis kovových ale i plastových průmyslových dílů a částí všeho druhu. Laserové značkování je trvalé - tedy permanentní.
Popis laserem kruhových součástí
Disponujeme i rotační osou, která umožňuje popisovat kulaté díly podél jejich obvodu.

Účinná reklama která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou účinnou variantou propagace. Všechny klienty potěší, pokud navíc jako bonus dostanou nějakou drobnost ke své zakázce. Takovou drobností může být propiska, USB disk, přívěšek a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně spočívá kouzlo takového dárečku? Pokud například propisku potisknete svým logem a obdarovaný ji bude používat, pak věřte, že je to jedna z nejúčinnějších metod reklamy. Všichni v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za adresu na té tvé propisce?". A nový potenciální klient je na světě!

Potisk obálek

Popis laserem se hodí k popisu reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými předměty mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Náš laser

Potisk obálek

Hodnocení našich klientů

"Už několik let pravidelně využíváme služeb laserového popisu kovových částí našcih výrobků. Popis laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Popis laserem využívám především pro popis propagačních USB disků. Oceňuji především velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou realizuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz