Potisk obalů

Značení laserem

Vítejte na stránkách společnosti Laserový popis Olomouc! Popis laserem, občas také přezdívaný gravírování laserem, je moderní technologie potisku využívající skvělých vlastností laseru. Jestliže potřebujete permanentně potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní produkty, předměty, tak jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je výbornou a velmi efektivní metodou.

Naše služby

Potisk obalů
Potisk reklamních produktů - marketingové produkty s originálním popisem jsou výbornou formou reklamy.
Laserové značkování průmyslových výrobků a částí
Laserové značkování kovových ale i plastových průmyslových produktů a částí všeho druhu. Laserový potisk je trvalé - tedy permanentní.
Laserové značení kruhových předmětů
Disponujeme i rotační osou, která umožňuje popisovat rotační díly podél jejich obvodu.

Účinná reklama která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové výrobky jsou skvělou variantou reklamy. Každého zákazníka potěší, když navíc jako bonus obdrží nějakou drobnost ke své objednávce. Tou drobností může být USB disk, propiska, klíčenka a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně tkví kouzlo takového dárku? Pokud např. propisku potisknete svým logem a obdarovaný s ní bude psát, pak věřte, že to je jedna z nejlepších metod propagace. Každý v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za logo na té propisce?". A nový potenciální zákazník je na světě!

Potisk obalů

Laserový popis je vhodný k potisku reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými produkty mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Naše zařízení

Potisk obalů

Reference od klientů

"Už několik let využíváme služeb laserového popisu kovových částí našcih produktů. Laserový popis je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Značení laserem využívám především pro popis reklamních propisek. Oceňuji hlavně velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz