Potisk olomouc

Popis laserem

Buďte vítáni na webu společnosti Potisk laserem Olomouc! Laserový popis, někdy též přezdívaný gravírování laserem, je moderní metoda popisu využívající skvělých vlastností laseru. Pokud potřebujete permanentně potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní výrobky, tak jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je skvělou a velmi efektivní volbou.

Co nabízíme?

Potisk olomouc
Potisk reklamních výrobků - propagační předměty s vlastním popisem jsou výbornou formou propagace.
Laserový potisk průmyslových výrobků a částí
Popis laserem kovových ale i plastových průmyslových produktů a částí strojů všeho druhu. Laserové značení je trvalé - tzv. permanentní.
Laserové značkování kruhových předmětů
Disponujeme i rotační osou, která nám umožňuje popisovat kruhové předměty podél jejich obvodu.

Skvělá propagace která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové produkty jsou účinnou formou reklamy. Každého klienta potěší, pokud navíc jako dárek obdrží nějakou drobnost ke své objednávce. Takovou drobností může být propiska, USB disk, klíčenka a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem spočívá kouzlo takového dárku? Jestliže například propisku potisknete svým logem a obdarovaný ji bude používat, potom věřte, že to je jedna z nejúčinnějších variant propagace. Všichni v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za adresu na té tvé propisce?". A nový potenciální zákazník je na světě!

Potisk olomouc

Značení laserem se hodí ke značení reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými produkty mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Náš laser

Potisk olomouc

Naše reference

"Už několik let pravidelně využíváme služeb laserového popisu kovových součástí našcih produktů. Značení laserem je kvalitní a proto jsme si jej velmi oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Popis laserem využívám hlavně pro popis propagačních propisek. Oceňuji především velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz