Potisk pásek

Popisování laserem

Vítáme Vás na stránkách společnosti Laserový popis Olomouc! Laserový popis, také občas přezdívaný gravírování laserem, je moderní metoda popisu využívající skvělých vlastností laseru. Pokud potřebujete trvale potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní výrobky, jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je skvělou a velmi efektivní volbou.

Co umíme?

Potisk pásek
Potisk reklamních produktů - reklamní výrobky s originálním potiskem jsou skvělou formou propagace.
Laserový popis průmyslových výrobků a částí
Laserový potisk kovových ale i plastových průmyslových výrobků a částí strojů všeho druhu. Laserové značení je trvalé - tzv. permanentní.
Potisk laserem kulatých částí
Disponujeme i rotační osou, jež umožňuje popisovat rotační díly podél jejich obvodu.

Účinná propagace která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové výrobky jsou skvělou formou propagace. Každého zákazníka potěší, pokud navíc jako bonus obdrží nějakou drobnost ke své zakázce. Tou drobností může být USB disk, propiska, přívěšek a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně spočívá kouzlo takového dárku? Jestliže například propisku označíte svým logem a obdarovaný s ní bude psát, potom vězte, že to je jedna z nejlepších metod propagace. Všichni v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za logo na té propisce?". A nový potenciální zákazník je na světě!

Potisk pásek

Potisk laserem se hodí k popisu reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými výrobky mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka našeho zařízení

Potisk pásek

Hodnocení našich klientů

"Již několik let využíváme služeb laserového popisu kovových částí našcih produktů. Potisk laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Laserový popis využívám především pro popis reklamních propisek. Oceňuji především velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou zhotovuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz