Potisk plastových karet

Laserový popis

Vítáme Vás na webu společnosti Laserový popis Olomouc! Popis laserem, občas také přezdívaný gravírování laserem, je moderní metoda popisu využívající skvělých vlastností laseru. Jestliže potřebujete trvale potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní výrobky, tak jste na správném místě! Reklamní popis laserem je skvělou a efektivní volbou.

Co nabízíme?

Potisk plastových karet
Potisk reklamních výrobků - propagační produkty s originálním potiskem jsou výbornou formou propagace.
Laserové značení průmyslových produktů a částí
Laserový popis kovových ale i plastových průmyslových produktů a částí strojů všeho druhu. Laserový potisk je trvalé - tzv. permanentní.
Laserové značení kruhových produktů
Disponujeme i rotační osou, jež nám umožňuje popisovat rotační části podél jejich obvodu.

Skvělá reklama která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou skvělou formou reklamy. Všechny zákazníky potěší, když navíc jako dárek obdrží nějakou drobnost ke své zakázce. Tou drobností může být USB disk, propiska, klíčenka a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem spočívá kouzlo takového dárečku? Jestliže například propisku označíte svým logem a obdarovaný s ní bude psát, pak věřte, že je to jedna z nejúčinnějších metod propagace. Všichni v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za logo na té tvé propisce?". A nový potenciální klient je na světě!

Potisk plastových karet

Značení laserem je vhodný k potisku reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými předměty mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Náš laser

Potisk plastových karet

Naše reference

"Již několik let pravidelně využíváme služeb laserového popisování kovových součástí našcih produktů. Popisování laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Laserový popis využívám hlavně pro potisky reklamních propisek. Oceňuji především velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou realizuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz