Potisk plastů

Laserový popis

Vítáme Vás na webu společnosti Potisk laserem Olomouc! Laserový popis, také též přezdívaný gravírování laserem, je moderní metoda značení využívající skvělých vlastností laseru. Pakliže potřebujete permanentně potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní výrobky, tak jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je výbornou a velmi efektivní metodou.

Co umíme?

Potisk plastů
Potisk reklamních výrobků - marketingové výrobky s vlastním potiskem jsou skvělou formou propagace.
Laserový popis průmyslových produktů a částí strojů
Laserový potisk kovových ale i plastových průmyslových dílů a částí všeho druhu a provedení. Značení laserem je trvalé - tedy permanentní.
Laserové značení kruhových dílů
Disponujeme i rotační osou, která nám umožňuje popisovat rotační výrobky podél jejich obvodu.

Skvělá propagace která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové výrobky jsou účinnou formou reklamy. Všechny klienty potěší, pokud navíc jako dárek dostanou nějakou drobnost ke své objednávce. Takovou drobností může být propiska, USB disk, klíčenka a nebo hrnek s logem firmy.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně tkví kouzlo takového dárku? Pokud např. propisku označíte svým logem a obdarovaný ji bude používat, pak vězte, že je to jedna z nejlepších metod propagace. Všichni v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za adresu na té propisce?". A nový potenciální klient je na světě!

Potisk plastů

Značení laserem se hodí ke značení reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými předměty mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Náš laser

Potisk plastů

Hodnocení od klientů

"Už několik let pravidelně využíváme služeb laserového popisu kovových součástí našcih výrobků. Laserový popis je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Laserový popis využívám především pro potisky reklamních USB disků. Oceňuji především velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz