Potisk předmětů

Popis laserem

Vítáme Vás na stránkách společnosti Laserový popis Olomouc! Laserový popis, také též přezdívaný gravírování laserem, je moderní technologie potisku využívající skvělých vlastností laseru. Pokud potřebujete permanentně potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní produkty, předměty, jste na správném místě! Reklamní popis laserem je výbornou a efektivní volbou.

Nabídka služeb

Potisk předmětů
Potisk reklamních produktů - reklamní produkty s vlastním potiskem jsou skvělou formou propagace.
Potisk laserem průmyslových výrobků a částí
Laserový potisk kovových ale i plastových průmyslových dílů a částí strojů všeho druhu. Značení laserem je trvalé - tzv. permanentní.
Laserové značkování kruhových součástí
Disponujeme i rotační osou, která umožňuje popisovat kulaté části podél jejich obvodu.

Skvělá propagace která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou účinnou formou reklamy. Každého zákazníka potěší, když navíc jako bonus obdrží nějakou drobnost ke své zakázce. Tou drobností může být propiska, USB disk, přívěšek a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem spočívá kouzlo takového dárečku? Jestliže např. propisku označíte svým logem a obdarovaný s ní bude psát, potom vězte, že to je jedna z nejlepších metod propagace. Každý v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za adresu na té propisce?". A nový potenciální zákazník je na světě!

Potisk předmětů

Značení laserem se hodí k popisu reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými produkty mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Náš laser

Potisk předmětů

Hodnocení od klientů

"Už několik let pravidelně využíváme služeb laserového popisu kovových částí našcih výrobků. Potisk laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Potisk laserem využívám hlavně pro popis reklamních USB disků. Oceňuji především velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz